Profesjonalni Doradcy Finansowi

Ubezpieczenia

Właśnie szukasz ubezpieczenia – dla siebie, swoich bliskich, lub dla firmy, którą prowadzisz.
Zapewne już wiesz, że oferta ubezpieczycieli jest bardzo bogata, a formalności skomplikowane.
Propozycje ubezpieczenia dostaniesz na każdym kroku, najczęściej przy takich produktach jak: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy czy III filar. Nawet przy kontach bankowych i kartach kredytowych w standardzie oferowane są ubezpieczenia. Ale czy mimo posiadania ich wszystkich jesteś ubezpieczony w tym zakresie który jest dla Ciebie najważniejszy?

Twoje życie i zdrowie jest najważniejsze. Dopasuj zakres ubezpieczenia do stylu życia jaki prowadzisz, a sumę ubezpieczenia do kwoty Twoich zobowiązań lub liczby osób na utrzymaniu. Nie martw się o swoich bliskich za każdym razem, gdy wsiadasz do samochodu.

Jeżeli posiadasz własne cztery kąty, potrzebne Ci ubezpieczenie nieruchomości. Śpij spokojnie, nie martwiąc się czy jutro nie zaleje Cię sąsiad. Nie martw się wychodząć z domu, co jeżeli będzie włamanie.

Posiadając samochód, musisz zawrzeć polisę oc samochodu. Kieruj się atrakcyjną ceną. Natomiast zawierając polisę ac, kieruj się jakością – to Ty jesteś jej beneficjentem!

Mniej popularne ubezpieczenia, a o atrakcyjnej relacji ceny do jakości to ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej prywatne i firmowe oraz ubezpieczenia turystyczne. Uszkodzenie cudzego sprzętu, szkody wyrządzone przez psa, czy wypadek na nartach, to codzienne zdarzenia.
Nie chcesz spędzać długich godzin na porównywaniu ofert? Powierz to zadanie nam.
Doradca Gemini w krótkim czasie zarekomenduje ubezpieczenia najlepiej dostosowane do Twoich aktualnych potrzeb i planów na przyszłość.

Skorzystaj z naszej profesjonalnej wiedzy. Skontaktuj się z doradcą Gemini Polska.

 

Nasi PartnerzyKontakt z doradcą

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Kontakt

+48 693 932 403

ubezpieczenia@geminipolska.pl

ul.Legionów Polskich 115 klatka 2

41-300 Dąbrowa Górnicza