Profesjonalni Doradcy Finansowi

Opinie praktykantów

Piotr Badyoczek / lipiec – sierpień 2014 / AGH

O firmie Gemini dowiedziałem się przeglądając firmy w Krakowie zajmujące się zagadnieniami finansowymi. Spodobało mi się profesjonalne podejście do finansów jak i solidnie prowadzona strona internetowa i fanpage na facebook’u. Złożyłem CV osobiście, zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie nie tylko była sprawdzana moja wiedza, ale również dowiedziałem się jak miałaby przebiegać przyszła współpraca. Jako praktykant nie miałem wiele papierkowej roboty, nie parzyłem nikomu kawy (jedynie sobie raz herbatę brałem udział w dużej ilości szkoleń, poznałem dużo zagadnień finansowych w sferze teoretycznej jak i praktycznej. Były również szkolenia jak rozmawiać z klientem, wskazówki z zagadnień interpersonalnych. Firma daje duże możliwości rozwoju, po praktykach można kontynuować współpracę, w wybranym przez siebie dziale. Ponadto przypadły mi do gustu elastyczne godziny praktyk i bardzo miła atmosfera w firmie. Serdecznie polecam wszystkim ambitnym, którzy chcą się czegoś nauczyć w trakcie praktyk.

 

Mateusz Batko / lipiec – sierpień 2014 / AGH

W Gemini od początku praktyk spotkałem się z otwartością i zaangażowaniem ze strony pracowników. Już po rozmowie kwantyfikacyjnej dało się poznać, że praktyki będą realizowane sumiennie. Najmocniejszym punktem były szkolenia. Dużo okazji do zdobycia wiedzy przeplatało się z przygotowaniem praktycznym. Można było rozwinąć wiedzę z zakresu inwestycji, ubezpieczeń i kredytów. Do tego dochodziło wdrożenie się do pracy w administracji. Pod koniec praktyk zostaliśmy dopuszczeni do pracy z klientem, a możliwość zatrudnienia po praktykach okazała się nie być pusta obietnicą. Wydaję mi się że każdy zainteresowany szeroko pojętymi finansami znajdzie tam coś dla siebie.

 

Agnieszka Tekieli  / lipiec – sierpień 2014 / uczelnia SGH

O praktyce w Gemini Polska przeczytałam po raz pierwszy na stronie internetowej firmy. Proces rekrutacji nie trwał długo. Już na drugi dzień po rozmowie kwalifikacyjnej miałam możliwość wzięcia udziału w pierwszym szkoleniu na temat działalności firmy. Pierwszym, jak się później okazało, ale nie ostatnim. Szkolenia to według mnie główna zaleta praktyk, gdyż można posiąść wiedzę o różnych aspektach życia finansowego. Pracownicy firmy Gemini oferują elastyczne godziny praktyk w działach ubezpieczeń, inwestycyjnym, kredytowym oraz administracyjnym. Profesjonalizm i zaangażowanie, to dwie główne cechy, z którymi się tutaj spotkałam. Polecam wszystkim, którzy chcą zdobyć nowe doświadczenie i poznać branżę inwestycyjną „od kuchni”. I zapewniam, nie ma mowy o parzeniu kawy.

Aneta Bielak / marzec 2015 / uczelnia AGH

Praktyki w Gemini Polska poleciła mi koleżanka ze studiów. Była bardzo zadowolona, dlatego zgłosiłam się na nie z przekonaniem, że nie będzie to zmarnowany czas. I nie zawiodłam się! Poznałam zespół młodych i profesjonalnych ludzi, którzy niezwykle angażują się w swoją pracę. Zdobyłam wiedzę nie tylko teoretyczną, dzięki bardzo wartościowym szkoleniom, ale w głównej mierze praktyczną. Po pierwsze mogłam pracować w każdym z działów: : ubezpieczeń, inwestycyjnym, kredytowym oraz administracyjnym, co dla mnie (osoby niezdecydowanej) było idealną sytuacją. Dodatkowo mogłam obserwować, jak wygląda współpraca z klientem. Niewątpliwe dla studentów dużym udogodnieniem jest elastyczny grafik. Można tak go ustalić, żeby praktyki nie kolidowały z zajęciami na uczelni. Z czystym sumieniem polecam praktyki w tej firmie osobom, które chcą się czegoś nauczyć i nabyć cenne doświadczenie. A dla tych, którzy są ambitni i wiążą swoją przyszłość z finansami istnieje możliwość podjęcia pracy.

Alicja Dutka  / marzec 2015 / uczelnia AGH

Praktyka w Gemini Polska  była dla mnie cennym doświadczeniem. Atmosfera w biurze była bardzo przyjemna. Zawsze mogłam liczyć na czyjąś pomoc. Na praktykach czułam  się potrzebna rzadko zdarzało się tzw. „nicnierobienie” pracownicy korzystają z tego, że jesteś i sprawiają, że czujesz się częścią zespołu.  Zadania, które otrzymywałam do wykonania były bardzo zróżnicowane i rozwijające, do niektórych mogłam również wnieść coś od siebie lub proponować własne rozwiązania, które były brane pod uwagę. Godziny pracy były elastyczne i można było je dopasować do innych obowiązków. W związku z tym, polecam każdemu praktyki w tej firmie.

Beata Sroga / styczeń – luty 2015 / uczelnia AGH

„Praktyki w firmie Gemini Polska poleciła mi znajoma. Okazały się one strzałem w dziesiątkę. Pomimo niewielkiego doświadczenia nikt z pracowników nie patrzył na mnie z góry, a gdy zadawałam im pytania odpowiadali mi cierpliwie i dzielili się swoim doświadczeniem. Dzięki praktykom poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu inwestycji, ubezpieczeń, kredytów i administracji- mogłam zobaczyć jak to wszystko wygląda w praktyce. Nie tylko patrzyłam ale również sama dokonywałam analiz pod okiem profesjonalistów, dowiadując się przy tym ciekawostek o których nie usłyszy się na studiach. Firma Gemini oferuje elastyczne godziny praktyk i możliwość spędzenia najwięcej czasu w dziale, który nam najbardziej odpowiada. Polecam wszystkim osobom, które interesują się branżą finansową i chcą się czegoś nauczyć w przyjaznej atmosferze.”

Nasi PartnerzyKontakt z doradcą

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Kontakt

+48 693 932 403

ubezpieczenia@geminipolska.pl

ul.Legionów Polskich 115 klatka 2

41-300 Dąbrowa Górnicza