Profesjonalni Doradcy Finansowi

Nasze wartości

Profesjonalizm, niezależność i etyka w biznesie to wartości, którymi kieruje się Gemini Polska.

W naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm. Zależy nam na długotrwałej współpracy z naszymi Klientami, a także na zapewnieniu im kompleksowej i dostosowanej do ich potrzeb obsługi. Chcemy towarzyszyć naszym Klientom we wszystkich decyzjach związanych z ich życiem finansowym.

Gemini Polska współpracuje z wieloma partnerami z branży finansowej, jednak wszystkie nasze działania opieramy na zasadzie niezależności. Wierzymy, że tylko rzetelna porada może zaprocentować. Przedstawiamy więc wiele rozwiązań, by razem wybrać te najlepsze dla konkretnego Klienta. 

Szczególnie ważna jest dla nas etyka zawodowa i prowadzenie działalności zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Wyznaczamy jasne i przejrzyste standardy pracy, obowiązujące wszystkich doradców Gemini Polska. Poprzez ich przestrzeganie budujemy wizerunek doradcy finansowego jako eksperta godnego zaufania. Gemini Polska to firma odpowiedzialna społecznie, dlatego też chętnie angażujemy się w różnorodne inicjatywy edukacyjne i prospołeczne.

 

Nasi PartnerzyKontakt z doradcą

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Kontakt

+48 693 932 403

ubezpieczenia@geminipolska.pl

ul.Legionów Polskich 115 klatka 2

41-300 Dąbrowa Górnicza